ANKARA'DA SÜNNET İÇİN UYGUN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA SÜNNET İÇİN UYGUN MEKANLAR

Her aile evladının mürüvvetini görmek ister. Hele ki bir erkek evladınız varsa aklınızda hep o tören vardır, sünnet düğünü.

Azıcık ucundan diye başlanan gecelerde genellikle sünnet olmuş küçük çocuklar eğlenceden pek anlamazlar. Genellikle büyükler pisttedir, eğlenen de gülen de yine onlardır.

Ankara'da tüm Sünnet Düğünü Yapılacak Mekanlar için tıklayınız
Ankara Sünnet Düğünü


Sünnet organizasyonları da genellikle yemekli olur. En azından düğün salonunda olmasa bile sonrasında ya da öncesinde konuklara yemek servisinde bulunulur.

Bunun için Ankara'da çeşitli yelpazelerde mekanlar bulmanız mümkündür. Eğer klasik bir düğün istiyor ve fazla para harcamak istemiyor iseniz, oklar size sokağınızdaki düğün salonlarını gösterir.

Ama 'bir tanecik oğlum var' diyor ve harcamalardan kaçınmıyorsanız sizlere kollarını açmış bekleyen pek çok 5 yıldızlı otel ve organizasyon mekanı bulunmakta. Ankara'da merkezde Bahçelievler, Tunalı Hilmi Caddesi, Bestekar Sokak ve Çankaya'da 5 yıldızlı otellerin düğün ya da balo salonlarında bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Yine Çayyolu, Eryaman, Gölbaşı ve Keçiören semtlerinde de düğünler için tasarlanmış mekanları ve lüks otelleri bulmanız mümkün. Üstelik bu mekanlarda çocukları da eğlendirebilecek çeşitli çizgi kahramanlarla, palyoçalar da bulunuyor.