ANKARA'DA NİŞAN-NİKAH YAPILABİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA NİŞAN-NİKAH YAPILABİLECEK MEKANLAR

Evliliğe adım atmak her gencin hayalidir. Bu mutlu günlere de güzel kutlamalarla başlamak istenilir. Kız isteme töreninin ardından akıllara ilk olarak nişan töreni gelir. Eğer evde mütevazı bir tören yapmak yerinde Ankara'nın güzel mekanlarından birinde bu özel günü daha da anlamlandırmak istiyorsanız pek çok seçeneğiniz mevcut.

Ankara'da tüm Nişan Yapılacak Mekanlar için tıklayınız
Ankara Nişan
Genellikle büyük otellerin balo salonlarında bugün nişan törenlerinin yapıldığını sıklıkla görmekteyiz. Ayrıca şık restoranlar da geniş kapasiteleriyle nişan törenleri için hizmet vermektedir. Yine lokaller, derneklerin eğlence yerleri ve kulüpler de bu organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı mekanları nikah ve düğün törenleriniz için de tercih etmeniz mümkün. Ankara'daki en bilindik nikah salonlarından biri Çankaya belediyesine ait olan Kurtuluş parkı içindeki Vedat Dalokay Nikah salonudur. Bugüne kadar sayısız imzanın atıldığı bu mekanda ayrıca nikah sonrası kokteyl düzenleme imkanı da sunulmaktadır.

Son dönemin gözdesi kır düğünleridir. Bunun için Gölbaşı, Balgat, İncek ve Çayyolu'nda hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Havuz başı ya da göl kenarı bir düğün hayali kuruyorsanız da yine Gölbaşı ve Eryaman'daki bir kaç mekan sizler için biçilmiş kaftan.