ANKARA'DA KIR DÜĞÜNÜ İÇİN UYGUN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA KIR DÜĞÜNÜ İÇİN UYGUN MEKANLAR

Ankara'da son dönemde belki de en popüler düğün tarzı kır düğünü. Genellikle akşam üzeri nikahla başlayan organizasyonlarda havanın kararmasıyla birlikte eğlence de zirveye tırmanıyor.

Ankara'da tüm Kır Düğünü Mekanları için tıklayınız
Ankara Kır Düğünü Mekanları


Merkezde bu tarz mekanları bulmanız pek mümkün değil, zira pek kırlık alan göremezsiniz. Ancak şehrin biraz dışına doğru rotanızı çevirdiğinizde pek çok tabela göreceksiniz.

Genellikle İncek, Gölbaşı ve Çayyolu semtlerinde sadece kır düğünü yapılan mekanlar bulabileceğiniz gibi, otellerin kır düğünü konseptli salonlarından da yararlanabilirsiniz.

Orjinal çim gibi olmasa da geniş salonlara kır düğünü havası verilerek hazırlanan bu geceler de düğününüzü unutulmaz kılacaktır.

Yine spor kulüplerinin ve cemiyetlerin lokallerinde de kır düğünü yapabileceğiniz ortamlar bulabilmeniz mümkün. Bunun için de oklar Balgat, Gölbaşı, Batıkent ve Yenimahalle semtlerini gösterir.

Çoğu mekanda nikah-kokteyl ya da yemekli düğün seçenekleri vardır ve kişi başı fiyatlandırma üzerinden ücret belirlenir. Eğer Ankara'nın havasına güvenemiyorum diyenlerdenseniz, yine pek çok mekanda üstü kapanabilir sistemler geliştirilmiştir. Ama siz yine de yanınıza giyecek kalın bir şeyler almadan bu tarz organizasyonlara katılmayın.