ANKARA'DA EĞLENCE YALNIZCA GECE OLMAZ

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA EĞLENCE YALNIZCA GECE OLMAZ

Eğlence denilince akla ilk gelen gece eğlencesi olabilir. Ama bu sizi yanıltmasın. Ankara'da gündüz de eğlenip iyi vakit geçirebileceğiniz pek çok güzel seçenek sizleri bekliyor.

Evet, belki Ankara'da deniz yok. Ancak şart da değil. Örneğin havalar güzelse eşinizi dostunuzu alıp Bayındır ya da Çubuk barajına gidebilir, Gölbaşı ya da Ahlatlıbel'i seçebilir ya da Eymir gölünün harika manzarasında keyiflenebilirsiniz.

Son dönemde öne çıkan açık hava mekanı Seymenler Parkı. Sandalyenizi, kiliminizi, arkadaşlarınızı alın ve Seymenler'de açık havada eğlencenin tadına varın. İster frizbi oynayın, ister köpeğinizle boğuşun, ister arkadaşlarınızla gülün. Siz yeter ki eğlenmek isteyin.

Ankara'daki Eğlence Mekanları için tıklayın
Ankara Eğlence Mekanları


Ayrıca çeşitli alışveriş merkezlerinde bowlingten, buz patenine, langırttan, go karta kadar yapabileceğiniz pek çok etkinlikte sizleri bekliyor. Toplayın arkadaşlarınızı hem fiziksel aktivite yapın hem de bu zamanı eğlenceye çevirin.

Bir de Gençlik Parkı, Harikalar Diyarı ve Hayvanat Bahçesi var. Bunlar da genellikle küçük çocuklu ailelerin çocuklarını eğlendirmek için seçebileceği mekanlar.

Seçenek bu kadar çokken hala Ankara'dan sıkıldık demek Ankara'ya ayıp etmek olur herhalde.