ANKARA'DA D-SMART MAÇLARI İZLENEBİLEN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA D-SMART MAÇLARI İZLENEBİLEN MEKANLAR

Eğer ki izlemek istediğiniz maç D-smart'ta yayınlanıyorsa yine Ankara'da bu yayınları izleyebileceğiniz pek çok cafe-restoran-bistro tarzı mekanlar bulabilirsiniz.

Ankara'daki tüm D-Smart yayını yapan mekanlar için tıklayınız
Ankara D-Smart
Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı iseniz ve tüm maçları kaçırmadan takip etmek istiyorsanız D-smart bulunan mekanlara giderek bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. Çünkü, Fenerbahçe Galatasaray'ın 2018 yılına kadar yapacağı tüm hazırlık ve özel karşılaşmaları ile Şampiyonlar ligi ve Avrupa ligi ön eleme maçlarını bu ekranlardan takip edebilme şansına sahipsiniz.

Aynı durum Beşiktaş taraftarları için de geçerli. Ankara'daki Beşiktaş taraftarları da D-smart yayını yapan cafe ya da restoranlardan birine giderek Beşiktaş'ın 2020 yılına kadar yapacağı tüm hazırlık ve özel karşılaşmalarla Şampiyonlar ligi ve Avrupa ligi ön eleme maçlarını izleyebilirler.

Ankaralılar D-smart yayını yapan mekanları şehir merkezindeki cafelerde bulabilecekleri gibi, Yıldız, Çankaya, Çayyolu, İncek ve Bahçelievler'de kaliteli restoran ve meyhanelerde izleyebilirler. Maçlarını izlerken yemeklerini yiyip içkilerini yudumlayabilir galibiyet heyecanını ya da mağlubiyet hüzününü buralarda yaşayabilirler. Ayrıca Eryaman, Bilkent ve Ayrancı'da da çeşitli cafe ya da publarda taraftarı oldukları takımların maçlarını arkadaşları ile izleme keyfine ulaşabilirler.