ANKARA’DA BEIN SPORTS İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA’DA BEIN SPORTS İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlar da maç izlemek, maç keyfini adeta tribün heyecanına dönüşmektedir. Severek tuttuğunuz takımın derbi gününde, takıma destek vermek, maçın her dakikasına ortak olmak için arkadaşlar ile beraber maç izleme programı yapılır. Böylesine özel günlerde maç nerede izlenir sorusu dolaşmaya başlar. Çünkü maçın izlendiği mekanlar, takımlar arasında geçecek mücadele kadar önemlidir.

Dışarıda maç izlemek için birbirinden farklı mekanlar alternatifler arasında yer almaktadır. Peki bu mekanlar arasında en güzel maç keyfi nerede yaşanır? Sorusuna farklı mekanlar ile cevap verilebilir. Mesela cafeler, restoranlar, meyhaneler, barlar vb.

Bar- pub: eğlenceli zaman geçirmenin yanı sıra maç keyfi için de önerilebilecek mekanlar arasındadır. Ankara da bu tür mekanlar hizmet alanlarını genişleterek Ankara'da bein sports izlenebilecek bar ve pub arasına girmeyi başarmıştır. Küçük bir hatırlatma yapmakta fayda vardır. Ankara'nın merkezinde bulunan yerler için maç saatinden önce gitmek gerekir. Yoksa yer bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

Restoranlar: restoranlar artık sadece yemek yeme için tercih edilmiyor. Kaliteli maç keyfi içinde tercih edilmektedir. Menülerin çeşitliliği ile karnınızı dilediğiniz gibi doyururken maçı da kaçırmadan izleyebilirsiniz. Ankara'da bein sports izlenebilecek restoranlar sitemizde yer almaktadır.

Çalgan Et Lokantası

Çayyolu

Demirci ailesi tarafından 1997 yılında Saklıköy-Çalgan Et Lokantası Ankara, Çayyolu Alacaatlı Mahallesin'de kurulmuştur.1 Eylül 1997 günü Beş Masalık tarihi köşk ve önündeki bahçe ile işletmeye açılmıştır.Bugün 7 kademe bahçe ve 3 adet salonu ile sizlere hizmet vermekteyiz. Salonların çevresinde bulunan çeşitli büyüklükteki havuzlar, şelale ve etraftaki yeşillikler Çalgan Et Lokanta'sını doğa içinde bir lezzet klasiğine dönüştürmüştür.Ağaçların altında yenilen yemekler , seçkin et ve balık menüsü , köy kahvaltısıyla sizleri köyünüzde gibi hissettirirken yemeklerimiz ve ortamımızla keyifli saatler sunarken Ankara'nın vazgeçilmezi haline geldik.

Düğün , nişan ve toplu yemek organizasyonlarıyla da mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan büyük keyif duymaktayız. Zamanının başkentinde bir restorandan öte bir okul olan 'Washington Restoran' büyük işletmeciler yetiştirmiştir. Mehmet Demirci burada yetişip Ankara'nın çeşitli gözde mekanlarında işletmeci olduktan sonra kuruluşundan bu yana ortağı olduğu Çalgan Et Lokantası'nın işletme sorumluluğunu üstlenmiştir. Bu işi tecrübe ve ustalığıyla başarıyla sürdürmektedir.

Çalgan'da her mevsimin farklı güzellikleri yaşanır. Çam ve meyve ağaçları , asmalar ve şelaleyle bezenmiş Çalgan bahçelerinde yaz keyfi bir başkadır. Ahşap salonlar , kış ateşi ve kar altında sıcak şarap , sucuk partileriyle de kış keyfi başka bir güzeldir.

Özlediğiniz Kaçkar ve Uludağ'daki kar manzarasını uzağa gitmenize gerek kalmadan ayağınıza getiriyoruz.Çalgan kendini yenileyerek geliştiren , siz müşterilerimizin beğenisini kazanan bir Anadolu klasiği olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu gelişimi siz sayın müşterilerimize borçluyuz.

Beraberliğimizin uzun yıllar boyunca sürmesi dileğiyle,devamını oku...
Adres: Alacaatlı Köyü Girişi No:1 Çayyolu-Ankara

Kalkan Balık Restaurant

GOP

Kalkan Balık yüksek kalite standartları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek,balık türlerine saygılı doğru mevsimde doğru balıkları en taze şekilde siz değerli misafirlerimiz ile buluşturuyor.Eşsiz lezzet ve sunumların ön plana çıkarıldığı Akdeniz ve Ege mutfağının sırlarını ortaya çıkarıyoruz.Bu eşsiz lezzetlerle damaklarınızda iz bırakmak için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.
Hedefimiz yüksek kalite standartlarımızı koruyarak siz değerli misafirlerimize samimi ve güler yüzlü hizmet vermek.Daima yeni lezzetler ile sağlıklı ve taze deniz ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunacağız.devamını oku...
Adres: Attar Sokak No:8 GOP-Ankara

TUQA Lounge

Bilkent

BİLKENT NARGİLE CAFE

Nargile severler, nargileye o kadar bağlıdır ki ne marpuç ne de tütünlerini kolay kolay değiştirmezler. Dolayısı ile nargileyi içerken alıştıkları mekanlardan da hemen vazgeçemezler. Nargile içebilmek için özel mekanlar vardır ve genellikle nargile cafe olarak adlandırılır. Ankara'nın çeşitli semtlerinde, caddelerde, sokaklarında nargile cafe çoktur. Ancak kaliteli ürün ve hizmet sunanı bulmak tecrübe ister. Bilkent nargile cafe gidilmesi gereken nezih mekanlardandır. Bilkent nargile cafe dışında otantik, ucuz, pahalı daha bir sürü nargile mekanını Ankara'da bulabilirsiniz.

Nargilenin önemli parçalarından marpuç, lüle, şişe ve ser; hoş sohbetler için de önemli parçalardandır. Nargilenin sağlığı olumsuz yönde etkilediği söylense de ortamda edilen sohbetler, muhabbetler insanın ruhuna, zihnine sağladığı faydalar göz ardı edilmemelidir. Arkadaşlar ile beraber nargile içmek, masa etrafında toplanıp konuşmak, bu konuşmaya nargilenin lezzet katması göz ardı edilemez.

Ankara'da hoş sohbetlerin yapılabileceği, güzel ve özenle hazırlanan nargile mekanlarından biri de Tuqa Lounge cafe Bilkent de nargile keyfine bekleriz. Tuqa Lounge cafe Bilkent mekânın isminde geçen Tuqa; insanın mutlu hissettiği yerlere gitmesi ve mutlu hissettiren insanlarla zaman geçirmesi gibi anlamlara gelmektedir. Dolayısı ile mekânda ismine yakışır şekilde huzur dolu ambiyansa ve kaliteli ekibe sahiptir. Müşterilerini güler yüzle karşılamakta ve mekândan memnun bir şekilde ayrılmasını amaçlamaktadır.

Nargile uzun yıllardır kültürümüzde var olan bir motiftir. Günümüzde de tadını yumuşatmak veya farklı tatlar sunmak için nargileye çeşitli aromalar eklenmiştir. Buna bağlı olarak nargile severleri bir kez daha etkilemeyi başarmıştır. Tuqa Lounge cafe Bilkent, nargilenin yeni dönem tatlarının yanı sıra içecek ve yiyeceklerinde en çeşitlilerini bulabileceğiniz restoran konseptini de görebilirsiniz. Yani ister restoran konsepti ile bu mekâna gelip bir şeyler yiyebileceğiniz gibi sadece nargile konseptinden de yararlanabilirsiniz. Buna bağlı olarak müşterilere kolaylık sağlamak, seçenekler arasında kaybolmalarını önlemek için günün seçimleri ile bir liste oluşturulur. Bu liste günlük olarak belirlenir. Yiyecek ve içeceklerin karşısında yer alan fiyatlarda oldukça makuldür. Tadına doyum olmayan yemekler, kültürümüzün vazgeçilmezlerinden nargile ve kaliteli hizmet hepsi bir arada.

Tuqa Lounge cafe Bilkent mekânından gerek müşteriler ayrılırken gerek web sayfasında gönderilen yorumlar gösteriyor ki, müşterilerin zaman geçirdiği süre boyunca güzel zamanlar geçirerek mekânın daimî müşterileri haline gelmektedir.

Tuqa Lounge cafe Bilkent, haftanın her günü açık, müşterilerine en kaliteli hizmeti günün her saatinde sunmaktadır. Sabah 09.00 da kapılarını açarak gece saat 02.00 gibi hizmete ara verilmektedir. İster hafta sonu ister hafta içi kendinizi iyi hissedeceğiniz en ideal mekanlardandır. Web sayfasında yer alan iletişim bilgileri ile görülerinizi, sorularınızı en yetkili kişiye ileterek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Nargilenin yükseliş dönemine geçtiği son günler de aromalar ile tatlandırılması, nargileye yeni bir bakış açısı getirmiştir. Dolayısı ile Bilkent nargile cafe veya Tuqa Lounge cafe Bilkent'te nargile tercih ederken seçenekler arasında kaybolacaksınız.

Bilkent nargile cafe, nargileyi hazırlamak için büyük titizlik göstermektedir. Nargile tiryakileri bir solukta içine çektiği nargile, hazırlanırken aslında bu kadar kolay olmuyor. Kısaca nargilenin hazırlık aşamasından bahsedelim: Nargile aparatının hazırlanması, farklı bölümlerinin birleştirilmesinden başka tütünde aşamalardan geçerek nargileye yerleştiriliyor. Nargilede kullanılmak için tömbeki seçilir. Bu tütün yani tömbeki içilmeden önce minik parçalara bölünür. Ardından ıslatılır ve bir gece bekletilir. Bekleyen tütün sudan çıkarılıp suyu süzdürülüp lüleye sarılır.

Tuqa Lounge cafe Bilkent, artık tömbekiyi geride bırakarak yeni tütün çeşitlerine yer vermektedir. Böylece yeni nesil nargile keyfi ortaya çıkmıştır.devamını oku...
Adres: Beytepe Mahallesi 1621. Sokak Ufuk Çarşısı No:1/1 Bilkent 3 - Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara

Bedri Usta

Çayyolu

devamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2760. Cadde No:25 Çayyolu-Ankara

Marco Pascha Çayyolu

Çayyolu

Doğum tarihi bilinmeyen Marko Paşa 1888 yılında vefat etti. Asıl adı Marko Apostolidis olan bu Osmanlı Hekimi Rum asıllı idi. İlk ve orta öğrenimini Yunanistan'ın meyve bahçeleri ve bağları ile ünlü Syros Adası'nda yaptı. Daha sonra ailesi ile birlikte gittiği İstanbul'da Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane'yi (Askeri Tıp Akademisi) bitirdi. Mezun olduğu yıl, cerrahi kliniği şefliğine atandı. İyi bir hekim olarak kısa sürede ün kazandı ve mirlivarlığa (Osmanlılar'da Sancak Beyleri'ne verilen Paşalık Rütbesi) yükseltilen ilk hekim oldu. 1861'de Sultan Abdülaziz'in hekimbaşılığına atandı. 1871'de Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Nazırlığı'na atandı. 1878'de, 2'nci Abdülhamit döneminde Meclis-i Ayan (Senato) üyeliğine getirildi. Kırımlı Aziz Bey ile birlikte Hilal-i Ahmer Cemiyeti'nin (Türkiye Kızılay Derneği) kurulmasına katkıda bulundu.

Marko Paşa çok sabırlı bir hekimdi. Hastalarını uzun uzun sabırla dinler, dertlerine tıbbi yönden yardımcı olmakla birlikte, onlara manevi huzur ve rahatlık vermeye de özen gösterirdi.

Marko Paşa'nın bu ünü halk arasında iyice yayıldı ve zamanla, yakınmayı dinleyecek kimsenin olmadığını vurgulamak için söylenen "Derdini Marko Paşa'ya Anlat" deyimi ortaya çıktı.
devamını oku...
Adres: Koru Mahallesi 2432. Cadde 200/D Çayyolu-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Faros Balıkçı Halil

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Cad. 3381 Sk. No: 2/G Çayyolu-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Boteco Bistro

Tunalı

devamını oku... Adres: Bülten Sokak No:9/26 Tunalı-Ankara

Luppa Çayyolu

Çayyolu

LUPPA'NIN LEZZET SERÜVENİ
Yemek yapma aşkıyla başladık biz hikayemize. Geleneğin ve modernliğin birleştiği yerde, bu aşkı paylaşmak istedik herkesle.
Ünlü şefleri de dahil ettikten sonra ailemize, sürpriz reçeteleri hazırlamak için kolları sıvadık.
Artık mutfağa girmek için hazırdık. Baktık ki biz bu isi yaparken eğleniyoruz, dostluklar kazanıyoruz, nefes aldığımızı burada hissediyoruz; işte o zaman fark
ettik Luppa'nın sadece bir mutfak değil, aslında bir ev olduğunu. Kapısı her zaman misafirlerine açık olan bir ev. Dostluğumuzu pekiştirmek için her detayı incelikle düşünülmüş ikramları özenle sunuyoruz sizlere…Memnuniyetiniz için hep ilk günkü hevesle…

Türk ve dünya mutfağının seçkin yemeklerini, lezzetli pastalarımızı, kahve çeşitlerimizi ve özenle hazırladığımız içeceklerimizi sizlere sunabilmek için Luppa'ya bekleriz…devamını oku...
Adres: Ankaralılar Caddesi No:10/N-O Çayyolu-Ankara

İskele Et Balık

Öveçler

Nezih bir ortamda birbirinden leziz yemekleri tadabileceğiniz,fasıl müzik eşliğinde eğlenip sevdiklerinizle keyifli anlar paylaşabileceğiniz bir mekan olan İSKELE ET&BALIK RESTAURANT,meze çeşitliliği ve etlerindeki lezzet ile Ankara'da bir marka olmuştur.

Şık bir ortamda leziz yemeklerimizi tatmanız için sizleri ağılamaktan onur duyarız....

devamını oku...
Adres: Çetin Emeç Bulvarı 1322.cadde no:77/B Öveçler-Ankara

Sera Ocakbaşı

Çankaya

Deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye başlayan Sera Ocakbaşı, ocakbaşı geleneğinin vazgeçilmez bir lezzet durağı olmasından yola çıkarak, konuklarına eşsiz tatlar sunmayı hedeflemiştir.

Nezih bir ortamda sunulan kaliteli hizmetle Sera Ocakbaşı'ndan kebaplarımınız yanı sıra lezzetli zengin meze çeşitleri eşliğinde günün yoğunluğunu atabilir, sakin ve huzurlu atmosferimizde aileniz ve dostlarınızla sohbet olanağı bulabilir, iş yemeklerinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Konuklarımız için ocakbaşı ustalarımız Zırh Fıstıklı Kebap, Zırh Acısız Kebap, Zırh Acılı Kebap, Zırh Patlıcanlı Kebap tabakları ve Kuzu Şiş, Kuzu Kaburga, Kuzu Pirzola, Kuzu Küşleme, Kuzu Beyti'yi özenle hazırlamakta, Köfte, Dana Külbastı, Ciğer Şiş, Çöp Şiş, Tavuk Şiş, Tavuk Kübastı, Tavuk Kanat'a eşsiz lezzetler katmaktadır.

Dilerseniz ocakbaşında siparişlerinize, meze dolabından özenle hazırlanmış lezzetler eşlik edecektir. Konuklarımız için özel olarak hazırlanamış Hatay Usulu İçli Köfte'yi tadabilirsiniz.

Sera Ocakbaşı her türlü damak tadına hitap etmek amacıyla menüsüne deniz ürünlerini de almıştır; mevsim balıkları mangalımızdan servis edilmektedir.

Ocakbaşı lezzetlerinden sonra taze mevsim meyvelerinin yer aldığı tabağınızın yanı sıra Kadayıflı Kızarmış Dondurma veya evizli Sıcak Helva ile ağzınız tatlanacak, kahve de ikramımız olacaktır.

Haftanın belirli akşamlarında Türk Sanat Müziği ağırlıklı canlı performanslar eşliğinde, en makul fiyatlarla sunulan hizmetlerimiz bütçenizi yormadan keyifli öğle ya da akşam yemeğinde konuklarınızıda ağırlayabilmenize olanak tanımaktadır.

Sera Ocakbaşı'nın profesyonel kadrosu iş yemekleri, özel günler ve kutlamalar için sizlere çeşitli menü ve fiyat seçenekleri sunmaktan memnuniyet duyacaktır.
devamını oku...
Adres: Hilal mah. (Rabindranath Tagore cad.) Eski 4. cad. 697. sok. No:3 (Vivaldi otel yanı) Çankaya-Ankara

Pique Çocuk Restoran ve Club

Bilkent

devamını oku... Adres: Üniversiteler Mahallesi 1597. Cadde 3/13 Bilkent Station Bilkent-Çankaya-Ankara

Gani Baba Ocakbaşı

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:22 GOP-Ankara

The Match Cafe

Çayyolu

ÇAYYOLU PARK CADDESİNDE ESKİ 5T5 BİSTRO CAFE'NİN İSİM DEĞİŞTİRMESİYLE HİZEMETE DEVAM ETMEKTEDİR.

CAFEMİZDE DÜNYA MUTFAĞININ SEÇKİN YEMEKLERİ.
ALKOLSÜZ İÇECEKLER.
NARGİLE ÇEŞİTLERİ (BAHREYN-EL FAKİR-NAKLA-STARBUZZ)
MASA OYUNLARI: OKEY-KART-TAVLA-SATRANÇ-TABU-MONOPOLY-SCRABLE-RİSK-TABU VS
BULABİLİRSİNİZ...

BİRÇOK ÜNİVERSİTENİN MERKEZ NOKTASINDA BULUNAN PARK CADDESİNİN ESKİ MEKANLARINDANDIR....
devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alımcı Villaları 4/4 Park Caddesi Çayyolu-Ankara

Dalyy Done Concept

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat cad. (7. cad) 25/A Bahçelievler-Ankara

Yıldız Park

Yıldız

Çankaya'nın yeni yükselen lezzet yıldızı.


Deniz ürünlerine ait aklınızdan geçen ne varsa hepsi bizde...Yemyeşil bir parkın içinde,eşsiz bir manzara eşliğinde,sıcak ve ferah bir ortamda,lezzetli ve taze balıklarımız ile odun fırınından çıkan sıcacık ekmeklerimizi denemediyseniz Ankarada yaşıyorum demeyin....

150 kişilik özel vip salonumuzda; davet, toplantı, nişan, düğün, sünnet, kına gibi organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

Enfes bir ortamda dostlarınızı ağırlamak için en doğru seçim.....devamını oku...
Adres: Turan Güneş Bulvarı Ukrayna Cad. no:9 Sancak Mahallesi Çankaya

Inn Jack Cafe & Bar

İncek

İncek'te bir ilk... Inn jack Cafe& Bar açıldı...

Cafe&Bar konseptinde açılan inn jack; müşterilerine eğlence ve leziz yemekler sunuyor. Gece saat 04:00 kadar açık olan inn jack hafta sonları canlı müzik etkinliği ile ön planda,hafta içi ise amatör müzisyenler istedikleri gibi mekanda canlı müzik yapabiliyorlar. Kısacası kendi evinizdeki rahatlıkta istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz ve leziz yemeklerini tadımlayabileceğiniz keyifli bir meken inn jack...

Özellikle ev yapımı burgerler hazırlayan inn jack, üniversitelilerin gözdesi. Hafta sonlarında nezih bir ortamda eğlence keyfini kaçırmayın...

devamını oku...
Adres: Barış Caddesi 27/B İncek Bulvarı İncek/ANKARA

Meşekalkan Restaurant

Yıldız

Lezzet emek ister. Sloganı ile yola çıkan Meşekalkan (et,balık,mangal,kahvaltı) Restoran'ı tüm lezzetleri bir arada yaşayabileceğiniz Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini bulabileceğiniz bir mekan. Kendine özgü atmosferi ve ambiyansı ile dikkat çeken mekanımızda aynı anda 300 misafir ağırlıyor. Günün her saati hizmet veren Meşekalkan, yaklaşık 60 çeşit meze, mevsimin en taze balıkları ve her çeşit et alternatifiyle, masa başında mangal yapma imkanıyla misafirlerine bütün alternatifleri sunmakta.

Hafta içi ve hafta sonu günün her saati yaklaşık 30 çeşitten oluşan kahvaltı imkânıyla da Çankaya'nın vaz geçilmezleri arasında.

Açık otoparkı digitürk ve Dsmart ayrıcalığıyla 2 adet açık bahçesi olan mekanımızda haftanın her günü ayrı bir keyif yaşayacağınız, özel günlerinizi doyasıya yaşayacağınız ve paylaşacağınız nadir mekanlardan olan meşekalkanda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.
devamını oku...
Adres: Turan Güneş Bulvarı. 708. Sokak. 18/B Yıldız-Ankara


Cafeler: Ankara'nın uğrak caddelerinde, sokaklarında yer alan cafeler, Ankara'da bein sports izlenebilecek cafeler, ilk tercih edilen yerlerdendir. Özellikle gençlerin, üniversite öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği yerlerdendir.

Kahveler: kültürümüzün bir parçası olan kahveler zaman içinde unutulmaya yüz tutmuştur. Zamanın şartlarına uyum sağlamak amacı ile maç izleme gibi çeşitli aktiviteler ile yeniden dolmaya başlamıştır.

Meyhaneler: alkollü içecek seçeneğine geniş yer verilen, bu özelliği ile ön plana çıkan yerlerdir. Ancak son yıllarda Ankara'da bein sports izlenebilecek meyhanelerdenildiğinde meyhaneler de yoğun ilgi görmektedir. Çünkü son yılların trendi olan dev ekranda maç izleme meyhanelerinde benimsediği yeniliklerdendir. Artık meyhane denildiğinde sadece alkollü içeceklerin sunulduğu yer değil maçların da keyifle izlendiği yer olarak hafızalarda yer edinecektir. Aynı zamanda maç sonrasında kokteyllerin sunulması ile gecenin finali yapılmaktadır.

Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlar ile spora olan ilgi ve heyecan soluksuz devam etmektedir. Bunun için çeşitli yerlerin, mekanların gerek tasarımları ile gerekse ambiyansı ile maç keyfini birebir yaşatmayı başarmaktadır.

Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlardan yukarıda genel hatları ile bahsettik. Ancak bu mekanları farklılaştıran özellikler vardır. Bunlar:

·Ayrı maç izleme odaları

·Son teknolojiye sahip TV'ler

·Projeksiyon cihazları

·Maç keyfine uygun süsleme, tasarımlar

·Rahat koltuklar

Maç izlerken böylesine tam donanımlı yerlerde lezzetli atıştırmalıklar, nefis yemeklerde bulmak mümkündür. Maç izlerken bir şeyler atıştırmayı sevenler yukarıdaki herhangi bir mekânı tercih edebilir.

Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlar arasında maç izlemek ücretsiz olabileceği gibi bazı yerlerde belirli bir ücret verilmektedir. Mesela kahveler. Maç keyfini bedavaya yaşayabileceğiniz yerlerdendir. Ancak büyük maç karşılaşmalarında düşük bir ücret alınmaktadır. Kahveler maç izlemek için üyelik şartı da yoktur. Herhangi bir kişi dışarıdan gelerek dileği gibi maçı izleyebilir. Bunun dışında vereceğiniz siparişlerde içecekler veya atıştırmalıkların parasını ödeyerek maç izleyebilirsiniz. Restoran gibi yerlerde maç için belirli ücret ödemek gerekir. Ancak bu durum semtten semte göre değiştiğinden standart bir fiyattan söz etmek mümkün değildir.

Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlar arasında cafelerin olduğunu söylemiştik. Sağlığı olumlu yönde etkileyen böylesine aktivitelerin yer alması kafelerin menülerini de etkilemektedir. Daha doğal, besin değerleri yüksek, doyurucu özellikteki çeşitler menüleri oluşturmaktadır. Meyve, çorba derken kahve de hafif içerikli olması ile herkese hitap etmektedir.

Maç saati yaklaştıkça Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlar da kendini maçın atmosferine uydurmaktadır. Bu özellikler menülere de yansımaktadır. Börek, patates kızartması, alkollü veya alkolsüz içecekler maç gününde özel bir menü olarak karşınıza çıkmaktadır. Maç izlerken sunulan böylesine hizmetler, stattakinden çok daha eğlenceli olmaktadır.

Ankara'da yoğun iş temposu, yoğun toplantılar, sınav haftaları nedeni ile çoğu zaman spora zaman kalmamaktadır. Maçları kaçırmakta üstünün tuzu biberi olmaktadır. Ancak Ankara'da bein sports izlenebilecek yerler, kaçırılan maçların tekrar izlenmesine imkân sağlamaktadır. Böylece çok severek tuttuğunuz takımın maçlarını kaçırma endişesine son verilmektedir. Aynı zamanda özet yayınlar ile maç hakkında genel fikir sahip olmanızı sağlar. Böylece işteyken, okuldayken yoldayken aklınız maçta kalmayacak. Maç başladı mı? Gol pozisyonunu kaçırdım mı? Endişesi yaşamayacaksınız. Çünkü artık Ankara bein sports izlenebilecekcafeler var. Yoldan geçerken uğrayabileceğiniz mekanlardandır.

Genel olarak Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlarda maç izleme keyfi bir başkadır. Evde yalnız başına izleyeceğiniz maçtan daha keyiflidir. Çünkü mekânda sizden başka taraftarlarda vardır ve hep birlikte yapılan tezahüratlar, gol heyecanı takım ruhunu, taraftar ruhunu ortaya çıkarır. Böylece beraber takımı desteklemek, takım olma ruhunu oluşturur. Kısacası Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlarda maçtan daha fazlası vardır. Maçın sonunda akıllarda ve gönüllerde geriye kalan takımlar arası mücadele değil, taraftarların bir olma, beraber olma, tutulan takım için çarpan yüreklerdir. Dolayısı ile bu mekanlarda bilinçli taraftarları görmek mümkündür. Farklı takımlara duyulan saygı, beraber maç izleyebilme gibi. Bu ambiyans ülkemizin farklı yerlerinde hatta tribünleri içinde görmeyi arzulamaktayız. Böylece maç izlerken eğlenerek izlemek ülkemizin her yerinde benimsenmelidir.

Ankara'da bein sports izlenebilecek barlar da güvenlik sorunu da yaşanmamaktadır. Taraftarların aşırı hareketleri Maçların kesintiye uğramasına neden olmaktadır. Hem stat da hem de maç izlenebilecek yerlerde bu sorun ile karşılaşılmaktadır. Özellikle de takım taraftarları arasında yaşanabilecek tartışmalar, rahatsız edici davranışlar Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlar da yaşanmaz. Dolayısı ile farklı takımı tutan taraftarlar aynı mekânda rahat rahat maç izleyebilmektedir.

Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlar (cafeler, meyhaneler, restoranlar vb.) Herkese hitap etmektedir. Yani tribünlerde kadınlar da maçı izleyebildiği gibi bu mekanlarda da aynı imkân söz konusudur. Dolayısı ile sporun evrensellik ilkesi Ankara'da bein sports izlenebilecek mekanlar da yaşatılmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi hayatımızın kolaylaşmasında en büyük yere sahiptir. Uzakları yakın eden, ulaşmada sağladığı kolaylık spor alanında da görülmektedir. Dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan maçları, spor karşılaşmalarını izleme fırsatı taraftarlara sunulan en önemli hizmetlerdendir. Çünkü bilet sorunu, zaman, ulaşım gibi sorunların üzerine de kocaman bir çizgi çekilmektedir. Bu konuda birçok yayın kanalı güncel spor yayın akışı ile anlık bilgilendirme sunulmaktadır. Ancak bu yayınların kalitesi, kesintisizliği, yayının sesi, görüntü kalitesi gibi faktörler yayın kanalları arasındaki farklılığı oluşturmaktadır.

Bein sports'u bilmeyenler için kısaca anlatalım. Spor adına çeşitli yayınların yapıldığı kanaldır. Bu kanalın en belirgin özelliği yapılan spor yayınlarının Türkçeye de yer verilmesidir. Böylece dünya üzerinde yapılan farklı spor yayınlarını izleme fırsatı sunmaktadır. Ülkemizde spor denildiği zaman ilk akla futbol gelmektedir. Dolayısı ile spor yayınları da futbol üzerine yoğunlaştırılır. Ancak bein sports, futbol ile sınırlı değildir. Futboldan başka bisiklet, hentbol, ragbi gibi spor dallarına yönelik yayınlarda yapmaktadır. Böylece spora olan bakış açının genişletilerek alternatif aktiviteler sunmaktadır. Yayın akışındaki reklamların sınırlı olması nedeni ile yayının bir bütün olarak devam etmesi sağlanır.