ANKARA'DA AÇIK HAVA'DA BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA AÇIK HAVA'DA BRUNCH MEKANLARI

Açık hava insanı acıktırır. Yedikçe yiyesiniz gelir. Hele ki uykunuzu da aldıysanız bu öğün sabah saatlerinden ikindiye doğru uzar uzar uzar. Arada sohbet de olunca o günün keyfi bitmek tükenmek bilmez.

Ankara'daki tüm Brunch - Kahvaltı Mekanları için tıklayınız
Ankara Brunch - Kahvaltı Mekanları

Tabi açık hava da olmak için öncelikle güzel ve hafif sıcak bir havaya ihtiyaç vardır. Bu da Ankara'da genellikle ilk baharın sonu ve yaz aylarında mümkündür. Bu dönemlerde genellikle merkezi konumlarda bulunan cafe, pastane, restoran ve kahvaltı evleri bahçelerini açarlar.

Ancak eğer siz gerçekten geniş bir bahçede kahvaltı yapmak istiyorsanız oklar size yine şehir merkezinden biraz daha uzakları gösterir.

Ümitköy'de hem arkadaşlarınızla uzun saatler oturabileceğiniz hem de brunch yapabileceğiniz bir çok kahvaltı mekanı bulunmaktadır. Genellikle villa tarzında olan bu işletmelerde a'dan z'ye istediğiniz her türlü lezzete ulaşabilirsiniz.

Çayyolu ve Konutkent tarafları da açık havada brunch yapabileceğiniz pek çok mekanla doludur.

Açık havada bruch yapıp havuz başı keyif çatmak isterseniz de sizleri İncek'e doğru yönlendirmek gerekmektedir. Yine bura da aquaparklardan çeşitli restoranlara kadar bruch yapabileceğiniz pek çok mekan bulmanız mümkündür.