ANKARA YILBAŞI KIZILAY MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA YILBAŞI KIZILAY MEKANLARI

Eğlence anlayışınız basitse ve kafanız mutlu olsu gerisi boşsa sizin için mekanın, mönünün ya da sahnede kimin olduğunun pek önemi yoktur aslına bakılırsa.

Siz ki yanınızda en sevdiğiniz dostlarınız olsun, sohbetin tadı çıksın, masada kadehlerimiz hiç boş kalmasın, e bi de çok para harcamayalım diyenlerdenseniz Ankara'da adresiniz belli. Kızılay.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Kızılay deyip geçmeyin. Aslında Kızılay'da da eğlencenin tadı başkadır. Bir kere hareketlilik sabaha kadar devam eder. Hemen hemen her sokakta yeni yıl coşkusunu yaşamanız mümkünüdür.

Sakarya caddesindeki meyhanelerde akşamın erken saatlerinden itibaren başlayan eğlenceniz saatlerin ilerlemesiyle daha da hareketlenir. Yine Sakarya caddesi üzerinde bulunan barlarda gençlerin canlı müzik eğlencesiyle yılbaşı coşkusu daha da artar.

Pek çok mekanda canlı müzik bulmanız mümkündür. Kızılay'daki cafe ve barlarda yılbaşı gecesine özel programlar düzenlenir.

Eğer canınız türkü dinleyip halay çekmek istiyorsa türkü barlardaki programları tercih etmeniz mümkündür ya da rock müzik dinleyip kafa sallamak isyorsanız pek çok rock barda da yılbaşı programları bulunmaktadır.