ANKARA PASTANELER

blog yazısı ekle !

ANKARA PASTANELER

Lezzetli pastalar, harika limonatalar, mis gibi kokan poğaçalar, bozalar, muhallebiler, supangleler, profiteroller... Pastane denilince akla ilk gelen lezzetler.

Ankara'daki tüm Cafe ve Pastaneler için tıklayınız
Ankara Cafe ve Pastaneleri

Ankara'nın özellikle Tunalı Hilmi Caddesi, Bahçelievler ve Kızılay semtlerinde işte bu havayı size tattıracak ve yıllara meydan okuyan köklü pastanelere ulaşabilirsiniz. Eski Ankaralı hanımların - beylerin vazgeçilmez buluşma noktalarından olan bu pastanelerde Ankara'nın tarihi yatar. Kimbilir kimler kimler geçmiştir o salonlardan...

Bu eski pastanelerin yanı sıra pek çok bilindik ve artık marka haline gelmiş pastanelere de ulaşmanız mümkündür Ankara'da. Özellikle Çukurambar, Ümitköy ve Balgat bölgesinde bu yeni tarzdaki pastane konseptiyle karşılaşmanız mümkündür.

Yeni pastanelerde yalnızca pasta ya da tatlı çeşitleri bulmazsınız. Sabahları açık büfe kahvaltı, öğleden sonraları için bruch ve her öğün için lezzetli yemekler bulabilmeniz mümkün. Yeni cafe pastane tarzı bu mekanlarda aradığınız lezzeti bulacak ve yemek yemek için başka bir yere gitmek zorunda kalmayacaksınız. Geniş ve açık hava konseptleriyle Ankaralılara hizmet veren bu tarz pastanelerde hem güzel vakit geçirecek hem de kaliteli hizmet standardından yararlanarak gününüzü keyifli bir hale getirmiş oalcaksınız.