ANKARA KÖY KAHVALTISI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA KÖY KAHVALTISI MEKANLARI

Ankara'da yaşayanlar genellikle uzun sabah kahvaltısı için Ankara köy kahvaltısı mekanları seçerler. Çünkü bu mekânlarda çeşit bol ve organik olduğu için. Bu mekânlara giden kişiler gönül rahatlığı ile eş dost ya da ailesini götürebilir. Sabah dışarıda içiniz açılarak bir kahvaltı yapmak isterseniz seçeceğiniz mekân nasıl bir yerde, ortamı ne, kahvaltı olarak verilen çeşit gerçekten de organik mi? ve bol mu? Gibi... Seçeneklere bakarlar. Güzel bir manzaralı, oraya giden insanların rahatsız olmayacağı mekânlarda kahvaltı yapmayı tüm Ankaralı çok ister ve giderler.

Ankara'daki tüm Brunch - Kahvaltı Mekanları için tıklayınız
Ankara Brunch - Kahvaltı Mekanları

Ankara büyük şehir olduğu için burada mekân çeşidi bol. Restoran tarzı mekânlarda da köy kahvaltısı yapmak mümkündür. Bu restoranlarda sabah taze demlenmiş çay ve köy yumurtası gibi bir köy kahvaltısında olan hemen hemen her çeşit bu mekânların kahvaltılarında da bulunur. Kafeler genellikle eğlenmek için ideal olarak düşünülür. Ancak buralarda da köy kahvaltısı seçenekleri var. İsterseniz bir cafe kahvaltısı da yapabilirsiniz. Kafelerde eğlenerek kahvaltı yapmakta ayrı bir eğlence olabilir.

Ankara'nın değişik semtlerinde yaşayan insanlar genellikle akşamları eğlenme yerleri olarak meyhane tercih ederler. Bu mekânlar ayrıca sabahları çok yaygın olmasa da açık olanlarda var. Dilerseniz sabah erken saatlerde oraya gidip kahvaltı eşliğinde eğlenmekte mümkündür. Sabahtan gidip eğlenmek isterseniz bu mekânları tercih edin. Ama bu mekânlar da canlı müzik var diye gitmeyin. Çünkü genellikle canlı müzik akşam vakti olur. Genellikle sabahları canlı müzik olmaz.

''Ben eğlenmek istiyorum. Müzik olsun da ister canlı, ster cansız olsun fark etmez'' derseniz de bar pub gidin. Burada her daim müzik hâkim olur. Ama bu müzikler bazen çok gürültülü olduğu için bu mekânlar da bir şeyler yemekten ziyade bir şeyler içmek için gidilir. Ankara da yaşayan kişiler için ister akşam, isterse de sabah eğlenmek isterlerse mekân çeşitleri bol. Bu mekânlarda istedikleri gibi eğlenip güzel vakit geçirebilirler. Çeşitli semtlerde farklı farklı mekânlar bulunmakta. Kimi mekânlara ailecek gidilebileceği gibi kimi mekânlara ise tek başına gidildiği zaman ise daha çok eğlenceli vakit geçirebilirler. Eğlence mekânı seçimini gideceğiniz kişi ve oradan ne istediğinize göre yapın.