ANKARA ÇAYYOLU MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA ÇAYYOLU MEKANLARI

Çayyolu bölgesi Ümitköy'ün devamında yer alan bölgedir. Burası da tıpkı Ümitköy gibi sakinliği ve düzenli yaşantısıyla Ankaralılara huzurlu bir ortam sağlar.

Çayyolu'ndaki tüm Mekanlar için tıklayınız
Çayyolu Mekanlar


Ne arasanız bulabileceğiniz mekanlara sahiptir Çayyolu. Çayyolu köyünün içine girdiğinizde salaş ve ocak başı mekanları bulabilirsiniz. Kebaplarının lezzeti ve mezelerinini çeşitliliğiyle sizleri ağırlamaktan memnun olacaklardır.

Köyün içinde yine kaliteli pastane ve restoranlar bulabileceğiniz gibi balık evlerine de rastlamanız mümkün.

Çayyolu köyünden biraz daha aşağılara doğru indiğinzde Konutkent bölgesi bulunmaktadır. Burada da yine villa tarzı cafelerin yanı sıra açık havada oturup rakı - balık keyfi yapabileceğiniz mekanlar da bulunmaktadır. Ayrıca Arcadium alışveriş merkezinin içindeki cafeler de hatırı sayılı güzellikte ve çeşitlilikte Ankaralılara hizmet vermektedir. Ayrıca bu alışveriş merkezi içinde bulunan bir kaç mekanda gece canlı müzik ve eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Ankara'nın bu bölgesi de genellikle kendinizi yurt dışında ya da bir sahil kasabasında hissedeceğiniz bir bölgedir.

Çayyolu ve Konutkent'e ulaşım da oldukça kolaydır. Kızılay'dan kalkan otobüslerle ya da Sıhhıye'den kalkan dolmuşlarla buraya ulaşabilir ve farklı bir hava teneffüs edebilirsiniz.