Ankara Yılbaşı

Ankara Yılbaşı Programları

Ankara Yılbaşı 2014

Ankara Veteriner

Ankara Yılbaşı
MOOD SHIFTERS INC
BEHZAT
KEPOS BALIK EVİ
AZADE MEYHANE
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ LOKALİ
İNCEK SOFRASI
KESMAN CİĞER (ALKOLSÜZ MENÜ)
NEYZEN MEYHANE&RESTAURANT
BEYZADE OCAKBAŞI
KALİSPERA
SANDAL RESTAURANT
CAMELOT IRISH PUB
PEPERONCİNO RİSTORANTE ITALIANO
MEZZE ET&BALIK
MEŞHUR BURSA HACIBEY KEBAPÇISI (ALKOLSÜZ MENÜ)
THE CRANK
KATREMİZ ANTAKYA MUTFAĞI
MEY'HOUSE
CAMEL CAFE BİSTRO
TUNALI BALIKÇISI
MERAKİ
ROLLHOUSE
GUSTOSAVOR
BABALIK RESTAURANT
FİGE RESTAURANT & JAZZ HOUSE
RUHİ BEY MEYHANESİ
MARMARİS BALIKÇISI
KALENDER ZEBRA
AMASRA BALIKÇISI
PUB UP
FİRUZBEY FASIL
BEKRİ TUNALI MEYHANESİ
HAVALI MEYHANE
AŞİNA RESTAURANT
FİKRİ ALEM KÜLTÜR VE LEZZET EVİ
GALATA HAKİMİN YERİ
BİTEZ YALISI GÖLBAŞI
LOZAN PARK CAFE&RESTAURANT
ÇALGAN ET LOKANTASI
MEY ANGORA
ÜMİTKÖY OCAKBAŞI
BALIKÇI RÜZGARI
SALUS RESTAURANT
BUĞU BALIK EVİ
ALA MEYHANE
ANKARA YELKEN KULÜBÜ
THE DOPPİ
NARQUILLA
MAYHOSH
KÖŞK ET&BALIK RESTAURANT
RİXOS GRAND ANKARA
SÜSLÜ RESTAURANT
DELİ BEKİR
GITANES BAR
MADO ÇETİN EMEÇ
ZENGER PAŞA KONAĞI
GÖLPARK SİDELYA
KALİNOS BALIKÇI
BALIK AĞA
ANKARA VİLAYETLER EVİ
ESKİ MEYHANE&RESTAURANT
İNCİR (İNDİRİMLİ TAVSİYE MEKAN)
KOMŞU
THE RASA BRASSERIE
90'LAR (DOKSANLAR)
DEDİKODULU MEYHANE
GAR LOKANTASI ET&BALIK

Ankara Yılbaşı Programları ve Menüler

Ankara Yılbaşı - 2015 - Mekan Menüleri ve Fiyatlar

ANKARA YILBAŞI

 Ankara Yılbaşı 2015 Mekanları Ve Programları

Her yeni yıl hepimiz için yeni umut, yeni heyecanlar, güzellikler, bolluk, bereket, sağlık ve sıhhat getirmesi dileğiyle kutlanır. Bu kutlamayı yaparken de sevdiklerimizin yanımızda olmasını ve o heyecanı birlikte yaşamayı arzu ederiz.

Kimimiz bu kutlamayı evde geçirmeyi tercih ederken, kimilerimiz farklı mekanlarda kutlamayı tercih ederiz. En azından ev ortamından uzak kalmak isteyenler için yılbaşına özel eğlence ve programlar düzenleyen mekanlar çok tercih edilen mekanlardır. Büyük şehirlerde yılbaşına özel hazırlık yapan ve programlar düzenleyen birçok mekan bulunmaktadır. Ankara’da ikamet ediyorsanız ve ya yılbaşını Ankara'da kutlamak isterseniz birçok mekan bulmanız mümkündür.

ANKARA YILBAŞI

Ankara Yılbaşı 2015 etkinlikleri denilince Tunalı Hilmi, Bahçelievler, Çankaya, GOP, Yıldız, Ümitköy gibi yerler aklınıza gelmeli. Buralarda yılbaşına özel birçok menü seçenekleri ve müzik programları uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerini beklemektedir. Katılım sayısına göre şimdiden rezervasyon yaptırmak doğru bir karar olacaktır. Yıl başı yaklaştıkça söz konusu mekanların rezervasyonları dolmaktadır. Hangi tür müzik severseniz ona göre seçim yapacağınız mekanı şimdiden belirlemenizde fayda vardır. Fasıl programları yapan mekanların yanında DJ’li programlar da vardır. Yılbaşı ayrıcalığını farklı yaşamak istiyorsanız gecikmeden kararınızı vermeniz gerekir. Sevgilinize, eşinize ve ya ailenize sürpriz yapmak gibi bir niyetiniz var ise en güzel yılbaşı sürprizi özel hazırlanmış bir yılbaşı ortamıdır.

ANKARA YILBAŞI PROGRAMLARI

Ankara Yılbaşı programları gün geçtikçe müşterilerine özel konseptler sunarak fark yaratmaktadır. İnsanlar en güzel şeylere layık olduğu için bu etkinliklerden faydalanmak gerekir. Canlı müzik eşliğinde eski yılı kederleri ve üzüntüleri ile geride bırakarak yeni bir yıla yeni umutlarla merhaba demek en güzel anı yaşamanız demektir. Yaşınız kaç olursa olsun yaşadığınız sürece her yaşta insanların umutları ve istekleri vardır. Ama en önemli istekleri yeni bir yıldan maddi manevi olmak üzere birçok isteği vardır. Büyüklerimizin en önemli isteklerinden bir tanesi ise yılbaşını çocukları ve torunları ile birlikte kutlamaktır. Bu kutlama anını video ve kameraya çekerek o anı ölümsüzleştirmek kadar güzel bir şey yoktur. Gelecekte güzel günlerinizi yâd etmek adına güzel canlı bir hatıranız olacaktır.

ANKARA YILBAŞI 2015

Yılbaşı kutlamasına sayılı günler kaldığından tüm bu güzellikleri gelin siz de sevdikleriniz ile birlikte yaşayın. Yeni yıla keyifli ve pozitif enerji ile girin.

2015 Yılbaşı Ankara Mekan Programlari. Ankara'da Yılbaşı Program ve Etkinlikleri. 2015 Yılbaşında Ankara'da nerelere gidilir? 2015 Yılbaşında Ankara'daki mekanların programları nelerdir? 2015 Yılbaşında Ankara'da canlı müzik, dj, fasıl ve birbirinden eğlenceli programlar.

ANKARA YILBAŞI

Ankara Yılbaşı

Ankara Yılbaşı Programları

Ankara Yılbaşı 2014

Ankara Veteriner

Ankara Yılbaşı

Yeni bir yıla girerken iyi bir tercih yapmak, senede bir kere yaşanan bu güzel günü iyi geçirmek demektir. Yılbaşı, yaşanacak yılın büyük ümitlerle karşılandığı, dileklerin dilendiği ve insanların hayatın rutinini bırakıp kendilerini eğlencenin kollarına bıraktığı özel bir gündür. Bugünü aile ve arkadaşlarla eğlenerek, keyifle geçirebilmek için kutlanacak mekânın iyi seçilmesi gerekir. Ankara’da faaliyet gösteren birçok restoran, yılbaşı gecesi partiler düzenlemekte ve konuklarını bu güne layık bir şekilde ağırlamaktadır.

Restoranların 2015 Ankara yılbaşı programları genellikle birkaç gün öncesinden dolduğu için rezervasyon yaptırmak gerekir. Yılbaşı gecesinin programlanması son ana bırakılmaması gereken bir şeydir. Bütçeye uygun bir mekânın bulunması ve kapasite tükenmeden rezervasyonun yapılması, eğlencenin son günlerde strese dönüşmesini önleyecektir. Son günlerin yoğunluğunu yaşamadan ve restoranlar arasında koşturmadan doğru mekânın seçilmesi ve rezervasyonun yaptırılması gereklidir. Ankararestoranlari.com, Ankara’da faaliyet gösteren ve yılbaşı programı olan restoranlara göz atıp uygun bir mekân seçmede yardımcı olur.

Soğuk bir yer olan Ankara, yılbaşını dışarıda kutlamak için uygun değildir. Yılbaşını alkollü ve ya alkolsüz bir restoranda, canlı müzik eşliğinde keyifle kutlamak, unutulmaz bir eğlence yaşanmasını sağlayacaktır. Ulus, Çankaya, Tunalı Hilmi, Bahçelievler, GOP, Kızılay, Çayyolu gibi birçok semtte Ankara yılbaşı programı olan, alkollü ve ya alkolsüz hizmet veren restoranlar bulunmaktadır. Kişisel tercihlere ve müzik zevkine göre canlı müzik hizmeti veren restoranlar da mevcuttur. Yılbaşını tercihlere ve zevklere hitap etmeyen bir mekânda kutlamak, eğlenceyi sıfıra indirecek ve boşuna para harcanmasına sebep olacaktır. Bu durumu yaşamamak için bütçe günler öncesinden ayarlanmalı ve rezervasyon yaptırılmalıdır.

Aile ve arkadaşlarla geçirilen yılbaşı gecesini ölümsüz kılmak, kişisel tercihlere hitap eden kaliteli bir mekânda kutlamakla mümkündür. Günlük hayatın bütün stresinin kapıda bırakılacağı, kaliteli yemek, içki ve müzikler eşliğinde eğlenilecek bir mekânda kutlanan yılbaşı gecesi hayat boyunca unutulmayacaktır. Ankara’da hizmet veren birçok restoran, yılbaşı programlarında fotoğrafçı da çalıştırmaktadır. Cep telefonlarıyla çekilen fotoğraflarda istenilen kalite alınamayacak ve bu özel günü hatırlamak için iyi bir fotoğraf çekilemeyecektir. Ankararestoran.com’da yılbaşı programına profesyonel fotoğrafçıları davet eden ve müşterilerinin bir hatıra edinmelerini önemseyen kaliteli restoranlar bulunabilir.  

 Ankara’da Yeni Yıla Nerde Girilir?

Sıfır kilometre bizi nelerin beklediğini bilmediğimiz yıla girmemize sayılı günler kala yılbaşını dışarıda geçirmek isteyenleri bir telaş aldı. Acaba yılbaşını nerede kutlasam? Acaba hangi menüler hangi sanatçılar en önemlisi yılbaşı akşamı kişi başı ne kadar gibi? Sorularınıza cevap bulmak için sizin için ünlü mekanları araştırdık. Ankara’da yılbaşının mekanları menüleri;

1- Geceye piyanist Ali Olcay ve TRT sanatçılarının ona eşlik edeceği gecede menü zengin soğuk mezeler, 3 çeşit ara sıcak,  ana yemek kestaneli hindi dolma,  çiğ köfte,  sınırsız içki ve gecenin sonunda işkembe çorbası ile noktalanmaktadır.

2- Gecenin sanatçıları; Bilal Çağlar,  Yeşim Kahraman,  Sezen Yurtsever ve Duygu Kutlu’dur. Yılbaşı menüsü; zengin ordövr tabağı,  ekşili dolma ve paçanga böreği,  yeşil salata,  hindi tandır,  kestaneli pilav garnitür eşliğinde,  karışık meyve,  patlamış mısır,  sınırsız yerli alkol,  kabak tatlısı ve mercimek çorbasıdır. Kişi başı fiyatı toplu gidişlerde indirim uygulanmaktadır iletişime geçiniz.

3- Yılbaşı gecesi boyunca DJ Himm performansı ile oryantal Aylin ile devam edilecek. Gece sırasında bilardo,  bowling ve dart gibi oyunlar sınırsız oynanabilecektir. Yılbaşı menüsü; delüx tadımlıklar,  ana yemek dana rosto,  meyve tabağı,  sınırsız alkollü ve alkolsüz içki,  gece sonunda sucuk ekmek.

4- Yılbaşı akşamı mine yenen ve Nejat inan program yapacağı gecede sürprizler ve oryantal şov beklemektedir. Yılbaşı menusu;8 çeşit meze,  ara sıcaklar mitit köfte ve paçanga böreği,  ana yemek hindi ve iç pilav eşliğinde,  meyve salatası.

5- Yılbaşı gecesi sizi Berna ve Gökhan eşliğinde canlı müzik olacak gecede zengin menüsü; zengin meze tabakları,  ara sıcak pastırmalı paçanga böreği ve kaşarlı tereyağlı köz mantar,  ana yemek antrikot,  bonfile ve hindi üçlemesi,  iç pilav ve kış sebzeleri eşliğinde,  şefin salatası,  meyve tabağı,  kabak tatlısı veya mozaik pasta,  sıcak şarap ve sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler gece sonunda çorba imkanı verilmektedir.

6- Yılbaşı gecesinde size Türk sanat müziği ve Türk halk müziği sanatçılarının program beklemektedir. Sonradan meşhur zilli zenneler katılacaktır. Menü; ordövr tabağı,  ara sıcak sosis tava,  sigara böreği,  ana yemek iç pilavlı kestaneli hindi,  mevsim salata,  meyve tabağı,  kuruyemiş ve limitsiz içkidir.