Ankara Meyhaneler

Mekan Ara

Arama Sonuçları

Premium Meyhaneler

Kalispera GOP
Eski Meyhane Çayyolu

VIP Meyhaneler

Gold Meyhaneler

toplam 29 sonuç bulundu.
1 - 29 arası gösteriliyor.
Ankara Restoranlar Meyhaneler

Ankara Meyhane

Kim bazen her şeyi unutmak biraz dağıtmak istemez ki. İçki içip arkadaşlar ile hayatın zorluğuna biraz perde çekmek insan doğasında vardır. Herkes stresini farklı şekiller de atar. Bazıları spor yapar, bazıları yoğa ile âlem değiştirir, bazıları hızlı araba kullanarak strese veda eder, bazı kişiler açık havada yürüyüş yaparak bazıları da meyhaneleri mesken seçer rahatlamak için.

Ankara bu meyhane dostlarına envai çeşit güzellikte mekân ile hizmet veren önemli bir gönül dostu limanı gibidir. Kimisi eşinden dert yanar, kimisi işinden, kimisi çocuklarından, kimisi parasızlıktan, kimisi sağlığından amaç çözüm bulmak değil dertleşmektir. İçkinin de etkisi ile dertler daha bir abartılıdır. Ankara'da bu tarz mekânlarda asla taşkınlık çıkmaması için ekstra özen gösterilir. Bu ülkemizin tüm şehirlerinde uygulansa da Ankara daha bir resmi unvanı ile konuya çok hassas özen gösterdiği için içmeye gelen misafirlerini mutlaka geldikleri beyefendilikte göndermek tek hedefleridir.

Ankara'da içkili bir fasıl olsun bar olsun gelen kişinin gereğinden fazla içmeye meyilli hissedilir ise içki servisi durdurulur. Bu durumu çok iyi bilen misafirler için için çok memnun olurlar zavallı ve kötü bir duruma düşmeden kalkmaları sağlandığı için. Meyhane'ye arkadaşları ile giden beylerin eşleri, anneleri, çocukları ve kısaca onları iyi olmasını isteyen tüm yakınları da uygulamadan oldukça memnun gönül rahatlığı ile sevdiklerinin buluşmalarına göz yumarlar. Nasıl olsa Ankara mekânlarında gönüllü yardımcıları sevdiklerinin içkide sınırı aşmasına engel olacaktır.

Ankara Meyhaneleri ve Fasıl

Ankara'da meyhanelerde fasıl müziği de çalar hatta değişik masalar eşlik ederken birden kaynaşıp fasıl bitse de onlar birlikte şarkılar söyleyip eğlenceye devam ederler. Tabii bu ortak fasıl Ankara'nın nezihliğine gölge düşürmeden sürer. İçkili daha lüks olan özel restaurantlarda da müzik var olmasına rağmen meyhane kültürü bambaşkadır. Cacık haydari, yavurdağı salatası, ermeni mezesi daha neler neler minik tabaklarda masaları süsler. Cafelerde buluşan arkadaşlar bir kahve içiminden sonra yollarını Ankara'nın zarafeti ile ünlü meyhanelerinde minik mezelerine içkilerini dost ederken. Havaları da yavaştan rolaks olmaya doğru yol alır. Club ortamında da içkiler yudumlansa da orada daha bir resmi ve aperatif tarz ön plandadır.

Ankara Meyhane

AGAPİ BALIK RESTORAN İNCEK ANKARA MEYHANE

Agapi, Yunanca bir kelimedir. Türkçe aşk anlamına gelmektedir. Yani beklentisiz, koşulsuz, hesapsız kısacası aşk demek. Agapi balık restoran İncek Ankara meyhane işletmecilerinin amacı hizmeti aşk ile müşterilerine sunmaktır. Tıpkı meyhanenin isminde geçtiği gibi Agapi ile.

Ankara Meyhane


Yolu incek'e düşen Ankara halkının uğramadan geçmediği mekandır agapi balık restoran İncek Ankara meyhane. Masanızdakilerle muhabbet ederken birbirinizi duyabileceğiniz müzik sesleri. Rakının, şarabın kısacası içkinin vazgeçilmezi mezeler oldukça lezzetlidir. Agapi balık restoran İncek Ankara meyhane personeli gelen müşterilerini daima güler yüzle karşılamaktadır. Bütün bu hizmetler sunulurken kaliteden asla taviz verilmeden gerçekleştirilmektedir. İncek için bu meyhane yeni bir heyecandır.

Telefon: 0 (312) 460 21 61
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No:184 İncek-Ankara


AMASRA BALIKÇISI GOP ANKARA MEYHANE

Özlem duyulan, damaklarda iz bırakan Karadeniz yemek kültürünü Amasra balıkçısı Gop Ankara meyhane mekânı aracılığı ile ayağınıza kadar getirmektedir. Ankara denize sahip olmayan bir şehirdir. Ancak daha bu özellikteki mekânı deniz esintisini Ankara'ya da taşımaktadır.

Ankara Meyhane


Ankara'da günler yoğun telaşlı geçmektedir. Karadeniz'e gitmek zaman kaybı, masraftır çoğumuz için. Ancak Amasra balıkçısı Gop Ankara meyhane mekânı Gop semtinde faaliyette olup yukarıda bahsettiğimiz iki olumsuzluğu avantaja çevirmektedir. Yani zaman kaybı ve masrafı ortadan kaldırarak Ankara'da kimisi memleket hasretini kimisi hiç bilmediği bir kültürü tanıyacak, yeni deneyimler kazanacak. İşte bu saydıklarımız Amasra balıkçısı Gop Ankara meyhane mekânı ile sağlanmaktadır.

Telefon
: 0 (312) 446 99 96
Adres: Koza Sokak. No: 138/10 GOP-Ankara


BAĞHANE YAŞAMKENT ANKARA MEYHANE

Bağhane Yaşamkent Ankara meyhane mekânı adında anlaşılacağı üzere bağ evi olarak geniş arazi üzerine kurulmuş mütevazi bir dizayna sahiptir. Sadece mekânın görüntüsü değil aynı zamanda yeşile özlem bu mekânın sahip olduğu bahçe ile yeşilin tonları içerisinde tek katlı bir mekandır.

Ankara Meyhane

Bağhane Yaşamkent Ankara meyhane mekânı şehrin gürültüsünden uzakta, yeşilliklerin arasında, içki ile kederini dağıtmak, özel günlerinizi sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz şık dekorasyonu ile dikkatleri daima üzerinde tutmayı başarmaktadır.

Aynı zamanda hizmet çeşitliliği ile her dönem müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeyi başarmıştır. Mutfağı, müzik türleri bu durumu desteklemektedir.

Telefon : 0 (312) 217 17 20 / 0 (537) 540 76 77
Adres: Yaşamkent Mahallesi 3250. Caddesi 3247. Sokak No:3 Yaşamkent-Çayyolu-Ankara


BEKRİ KAVAKLIDERE ANKARA MEYHANE

Meyhane mekanının adı rastgele seçilmez. Ad olarak orada çalışan, sahibi meyhanecinin adı ile taçlandırılır. Kısacası meyhane, meyhanecinin adını taşır. Örnek olarak Bekri Kavaklıdere Ankara meyhane mekanını verebiliriz. Meyhane konusunda sürekli menüden bahsediyoruz. Ancak sadece yemek yenilen yer olarak değerlendirilmemelidir. Konuşmanın, sohbetin, oturup kalkma da kuralların uygulandığı yerlerdir.

Ankara Meyhane


Bekrinin anlamı sohbete ve içkiye tutkun, meraklı olan kişiyi temsil etmektedir. Osmanlıcaya ait bir isimdir. Bekri Kavaklıdere Ankara meyhane mekânı geleneksel meyhane kültürünün esintileri ile hizmettedir. Osmanlı mutfağı ile Türk mutfağı arasında köprü olarak görebiliriz. Bekri Kavaklıdere Ankara meyhane mekânı hem ismindeki mana ile hem de meyhane kültürüne destektir.

Telefon : 0 (312) 428 67 87
Adres: Tunalı Hilmi Caddesi No: 72/1 Kavaklıdere-Ankara


BÜYÜK İSKELE BALIK ERYAMAN ANKARA MEYHANE

Büyük iskele balık Eryaman Ankara meyhane mekânında bulunduğunuz noktaya paket servis hizmeti ile alışılmışın dışında meyhane hizmeti sunmaktadır. Son uygulamalarda sigara içilen ortamlar ile içilmeyen ortamlar ayrıdır.

Ankara Meyhane


Ankara büyük bir şehir olması farklı bölgelerden gelmek isteyenler için arabalarını park etmek sorun olmaktan uzakta. Büyük iskele balık Eryaman Ankara meyhane mekânında otopark imkânı ile trafik parke etme sorunu ortadan kalkmaktadır. Aynı zamanda valeye anahtarınızı emanet ederek sizin için park edebilirler.

Kutlama için rezervasyon yaptırarak sizin için özel olan gün Büyük iskele balık Eryaman Ankara meyhane organizasyonu ile kusursuz dakikalar yaşamanızda vesile olmaktadır.

Telefon : 0 (312) 280 58 88
Adres: Altay Mahallesi 1408. Cadde No:37 84-85 Eryaman-Ankara


BY ERDAL YILDIZ ANKARA MEYHANE

Günümüzde önemli bir sorun olan kaçak içki insan sağlığını tehdit etmektedir. Söz konusu durum, içkilerde kullanılan alkol düzeyinin yüksek olması, güvenlik ilkelerine uyulmadan, güvenlik etiketi olmadan illegal yollarla pazara sunulmasıdır.

Ankara Meyhane


Ankara büyükşehir olması bakımından bu tür sahte içkilerin önüne geçmek insan sağlığını korumak adına denetim ve kontrolleri artırmıştır. Özellikle meyhane mekânı alkollü içeceklerin en çok olması bakımından denetimlerin başında bu mekân gelir. Ancak başta by Erdal fasıl Ocakbaşı yıldız Ankara meyhane mekânıoldukça güvenilirdir. Çünkü bu tür uygulamalar kısa süre de kar elde etmek isteyen işletmeciler tarafından yapılan insan sağlığına önem vermeyen hilelerdir.

Telefon : 0 (312) 439 77 97
Adres: Hollanda Caddesi 4/A Yıldız-Çankaya-Ankara


CACIK BİLKENT ANKARA MEYHANE

Meyhane mekanlarının menüleri günümüzde oldukça genişlediğini görmekteyiz. Bu durum meyhane işletmecilerinin uyguladığı politikaya, meyhanenin bulunduğu semte, kaybolan meyhane kültürünü yeniden canlandırmak vb. nedenlere göre farklılık gösterir. Standart bir meyhane menüsü: Haydari, Cacık, Şarap, Rakı, Beyaz peynir, Plaki, Deniz ürünleri, meyve

Ankara Meyhane

gibi çeşitler mevcuttur. Cacık Bilkent Ankara meyhane mekanları adından anlaşılacağı üzere bu standart menü temalı ismin yanı sıra menüye kebap gibi etli yemekleri ile zenginleştirmekten geri kalmamıştır.

Cacık Bilkent Ankara meyhane mekânı geçmişte olduğu gibi günümüzde de meyhane kültürünü yeni nesillere tanıtmak ve yaşatmak için etkin ve yeni hizmetler sunmaktadır.

Telefon : 0 (312) 266 12 04
Adres: Üniversiteler Mahallesi 1597. Cadde 3/71 Bilkent Station Bilkent-Çankaya-Ankara