Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Çukurambar Ankara | Brunch & Kahvaltı Dünya Mutfağı Pastaneler & Pastacılar Ankara restoran, cafe, bar, pub, fasil, meyhane, club, yemek, eglence mekanlari hakkinda. Mado Çukurambar, Mado Çukurambar Çukurambar,Mado Çukurambar ankara, Çukurambar restoran, Çukurambar restaurant,ankara restoran, ankara restaurant, Çukurambar cafe, Çukurambar fasil, Çukurambar bar, Çukurambar meyhane, Çukurambar yemek, Çukurambar eve servis,Çukurambar paket servis, ankara Brunch & Kahvaltı,ankara Dünya Mutfağı,ankara Pastaneler & Pastacılar,Çukurambar Brunch & Kahvaltı,Çukurambar Dünya Mutfağı,Çukurambar Pastaneler & Pastacılar
ANASAYFA | ENGLISH | REKLAM | İLETİŞİMGhost
>Mekanlar Etkinlikler Harita Yemekler Yemek Tarifleri Yarışma Forum
MenuBelow
Ghost
 
Arama
Detaylı Arama
Arama
Ghost
kategoriler
Ankara Canlı Müzik
Kategori
Ankara Eğlence Mekanları
Kategori
Ankara Etkinlik
Kategori
Ankara Gece Hayatı
Kategori
D-Smart Mekanları
Kategori
Lig-TV Mekanları
Kategori
7/24 Açık Mekanlar
Kategori
Akdeniz & Yunan Mutfağı
Kategori
Balık & Deniz Mahsülleri
Kategori
Bar & Pub
Kategori
Brasserie
Kategori
Brunch & Kahvaltı
Kategori
Cafe
Kategori
Cafe - Nargile
Kategori
Cafe - Oyun
Kategori
Catering
Kategori
Çin & Japon & Uzakdoğu Mutfağı
Kategori
Clubs
Kategori
Düğün Mekanları
Kategori
Dünya Mutfağı
Kategori
Ev Yemekleri
Kategori
Fasıl Mekanları
Kategori
Fast Food & Sandwich
Kategori
Fransız Mutfağı
Kategori
Gourme Shop
Kategori
İtalyan Mutfağı
Kategori
Kebap & Et Lokantaları
Kategori
Kırım Mutfağı
Kategori
Kokoreç
Kategori
Lounge & Bar
Kategori
Mangal
Kategori
Meksika & Texas Mutfağı
Kategori
Meyhaneler
Kategori
Özbek Mutfağı
Kategori
Pakistan Mutfağı
Kategori
Pastaneler & Pastacılar
Kategori
Pide & Köfte & Döner
Kategori
Pizzeria
Kategori
Şarap Evi
Kategori
Steak House
Kategori
Tayland Mutfağı
Kategori
Türk & Osmanlı Mutfağı
Kategori
Türkü Mekanları
Kategori
Vejeteryan Mutfağı
Kategori
Yöresel Mutfaklar
Kategori
Ne İçin Uygun ?
Kategori
bottom
Ghost
Eve Servis
Eve Servis Yapanlar
bottom
Ghost
Alışveriş Merkezleri
Alışveriş Merkezindekiler
bottom
Ghost
Ghost
Mado Çukurambar
Ghost
Ghost
EVE SERVİS
» 100. Yıl
» A.Ayrancı
» Anıttepe
» Bahçelievler
» Balgat
» Beşevler
» Beştepe
» Beysukent
» Bilkent
» Çetin Emeç
» Çiğdem Mahallesi
» Çukurambar
Ghost
A.V.M
» Armada
Ghost
FOTOĞRAFLAR
baslik_sol Mado Çukurambar baslik_gecis
baslik_right_bottom
Ghost
Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence
Bu mekan 92744 kez görüntülenmiştir.
Ghost
Brunch & Kahvaltı Brunch & Kahvaltı
Dünya Mutfağı Dünya Mutfağı
Pastaneler & Pastacılar Pastaneler & Pastacılar
Ghost
Adres: Kızılırmak Mahallesi. Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi. No:16/A Çukurambar/ANKARA
İl / Semt: / Çukurambar
Telefon: 0(312) 286 63 00 - (0549) 286 63 00
Email: maliyet.kontrol@mado.com.tr
Web: www.mado.com.tr
Ghost
Ghost
GENEL BİLGİ

 

Hakkında Türkiye'nin önde gelen dondurma markalarından Mado, 25. yılında 250. şubesini açmanın yanı sıra, yeni bir konsepti de Başkentlilerin beğenisine sundu. Mado'nun yeni şubesi, Türk ve dünya mutfafından zengin seçeneklerin yer aldığı menüsü, pasta, çikolata, fırın ve dondurma köşeleriyle oldukça iddialı. 

Mado'nun Genel Koordinatörü Mehmet Yılmazoğlu, yaptığı açıklamada, Türkiye genelinde 45 şubeleri bulunduğunu, en büyüğünü Ankara'da açtıklarını söyledi. 

Çukurambar şubesinin resmi açılışını henüz gerçekleştirmediklerini anlatan Yılmazoğlu, 'Mado, 25. yılını kutluyor, bunun için özel bir açılış yapmak istiyoruz. Sanıyorum önümüzdeki haftalarda yapacağız açılışımızı' dedi. 

Mado'nun yeni konseptinin Türkiye'de ilk uygulandığı yerin Ankara Çukurambar'daki şube olduğunu belirten Yılmazoğlu, 3 bin 300 metrekare alanda, 120 personelle hizmet verdiklerini bildirdi. 

Yılmazoğlu, yeni konseptleriyle ilgili şu bilgileri verdi: 

'Birinci amacımız her şeyin en tazesini ve en organiğini sunmak. Mado, doğallıkla özdeşlemiş bir yapı. Türkiye'de ilk olarak keçi sütü ve sahlepten dondurma üretip daha sonra bunu yaygınlaştıran bir firma. Burada üretilen unlu mamullerin hepsi organik zeytinyağıyla yapılıyor. Dondurmamız tamamen keçi sütünden. Kullandığımız malzemelerin kimyasal yapılarının bozulmamış olmasına özen gösteriyoruz. 

Türkiye'nin en taze pastasını yapma konusunda iddialıyız. Sloganımız, 'Siz hayal edin biz yapalım.' Şubeye geldiğinizde bir pastanın içinde ne olmasını istiyorsanız hayal etmeniz yeterli. Bu pastayı arkadaşlarımız en kısa sürede hazırlayıp size sunacaktır. Burada ekmeğimizi de kendimiz yapıyoruz, 30 çeşit ekmek üretiyoruz.' 

Yılmazoğlu, çok özgün bir menü hazırladıklarını, Türk damak tadına uygun dünya mutfağının geniş bir yelpazesini Başkentlilere sunduklarını belirterek, dövme dondurma üretiminin de şubede yapıldığını anlattı. 

Şubede 64 çeşit dondurma ürettiklerini kaydeden Yılmazoğlu, 'Dondurma konusunda da sınır yok. Hayal gücünüzle sınırlı. İstediğiniz her türlü özel karışım hazırlanıp size sunuluyor. Yine diğer Mado şubelerinden farklı olarak burada el yapımı çikolata yapıyoruz. Şimdilik Ankaralılara ikram ediyoruz. Çikolatada Belçika'dan getirdiğimiz özel bir ekibimiz çalışıyor. Mutfakta ve dondurmada da 2 İtalyan ustamız var.
Yukarı
Ghost
Ghost
DİĞER BİLGİLER
Açılış Saati 06:00
Kapanış Saati 01:00
İç Mekan Oturarak:400 kişi Ayakta:160 kişi
Ne İçin Uygundur Aile Yemekleri
İş Yemekleri
Toplantı
Fiyat Aralığı
Ana Yemek + Salata + Tatlı + İçecek : 40-70 YTL
Ana Yemek + İçecek : 25-40 YTL
Tatlı + İçecek : 15-25 YTL
Mekan Özellikleri Açık Hava
Açılır Tavan
Bahçe
Bebek Bakım Odası
Çocuk Oyun Sahası
Engelliler için Özel Giriş
Engelliler için WC
Kablosuz İnternet
Klima
Maç Yayını
Teras
TV
Çalınan Müzik Türleri
80ler
Blues
Yabancı Pop
Yabancı Rock
TV mevcut
Projektör mevcut
Rezervasyon Gerekli Mi? Evet
Park Yeri Durumu Vale Var
Sigara İçiliyor Mu? Evet
Geçerli Ticketlar
Multinet Sodex Ho Ticket Ticket Pass
Geçerli Kredi Kartları
VISA MasterCard
Yukarı
Ghost
Eve Servis Var TV Var Maç Yayını Var WI-FI Var Klima Var Toplantı İçin Uygundur Aile Yemekleri İçin Uygundur İş Yemekleri İçin Uygundur Açık Hava Alanı Var Bahçesi Var
Rezervasyon Gerekli Ticket Geçerli Kredi Kartı Geçerli              
Ghost
INFORMATION

Turkey's leading ice cream brands, Mado, 25 250 in open branch, as well as unveiling a new concept in the capital city. Mado'nun new branch, where rich choice of Turkish and world mutfafından menu, cake, chocolate, bakery and ice cream is very challenging corners.

Mehmet Yılmazoğlu Mado'nun General Coordinator, said that in Turkey there are 45 branches, opened in Ankara, said the biggest.

Describing the official opening of Chefs gerçekleştirmediklerini Yılmazoğlu yet, 'Mado, 25 celebrating the Year, for it would like to make a special opening. I think it will do in the coming weeks açılışımızı 'he said.

Ankara, Turkey, where the concept was first applied Mado'nun new branch, indicating that Çukurambar'daki Yılmazoğlu, 3 thousand 300 square meters, 120 staff reported that they have served.

Yılmazoğlu, the new ideas it gave the following information:

'The first goal is to offer the best of everything their fresh and most organiğini. Mado, a structure identified with spontaneity. Goat's milk ice cream sahlepten first time in Turkey and a company that produces and then generalizes it. Organic olive oil produced here are all farinaceous. Dondurmamız entirely from goat's milk. Chemical structures of the materials we use are keen to be intact.

Assertive about making the most of fresh cake of Turkey. Our motto is, 'You imagine we do it.' When you want to have a cake to imagine what's in the branch is sufficient.Prepare cake as soon as this will offer you our friends. We are making here in our bread, we produce 30 kinds of bread. '

Yılmazoğlu, has prepared a menu very original, the capital of the Turkish palate offer a wide range of world cuisine available, stating tattoo was done at the branch told the ice cream production.

Yılmazoğlu record 64 different ice cream produced at the branch, 'and there is no limit on ice cream. Limited by your imagination. Prepared and presented to you a special blend whatever you want. Yet here, unlike other branches of Mado making hand-made chocolates. We are now catering to residents of Ankara. Trying to bring a dedicated team of Belgian chocolate. There are also two Italian ice cream in the kitchen and our master.

Yukarı
Ghost
ETKİNLİKLER (1)
Mado Çukurambar Brunch
05 Aralık 2015 10:00

Brunch keyfiniz artık mado çukurambarın elit ortamında. Seçkin menüsü ve kaliteli hizmeti ile sınırsız olarak yaşayacağınız hafta sonu keyfini sizlere sunuyoruz. Çocuklar için ayrılan oyun alanı ile aynı zamanda animasyon ekibinin kontrolünde çocuklarınız da siz brunch keyfinizi yaparken eğlenmenin mutluluğunu yaşıyor. Hafta içi sunulan 5 cayı büfemiz ile de ev hanımlarının misafirlerini ağırlamakta da sorun yaşamayacağı bir ortama davet ediyoruz sizleri.. 

NOT: Animasyon ekibi sadece hafta sonu pazar günü mevcuttur. Hafta sonları rezervasyon yaptırınız. Hafta içi 5 çayımız saat 12:00 da başlamaktadır. 

Yukarı
Ghost
YEMEKLER HAKKINDA
 
Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence
Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence
Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence
Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence
Mado Çukurambar Mado Çukurambar Çukurambar | ANKARA RESTORANLARI.com | Ankara Brunch & Kahvaltı Ankara Dünya Mutfağı Ankara Pastaneler & Pastacılar Ankara Restoran Ankara Restaurant Yemek Eglence ghost ghost ghost ghost ghost
Yukarı
Ghost
MEKAN TAVSİYE YEMEKLER
» Yöresel Maraş Tabağı
Kategorisi Diğer
İçindekiler Mini Güveçlerde Hazırlanan sıcak tabağımız,içli köfte,kavrulmuş sömelek köfte,yoğurtlu mantı,zeytinyağlı dolma ve sarma,mumbar dolması,kaşık salata,kahramanmaraş yöresel bazlama ekmeği ile...
Ghost
» Kuzu Sırtı
Kategorisi Et Yemekleri
İçindekiler Biberiye ile marine edilmiş kuzu sırtı,ızgara sebzeler havuçlu ve mısırlı bahar pilavı ile...
Ghost
» Maraş Tava Kebabı
Kategorisi Kebaplar
İçindekiler Anadolu lezzet diyarından kuzu eti,patlıcan,domates,sivri biber,sarımsak,beraberinde pilav ilekendine özgü lezzetiyle...
Ghost
Yukarı
Ghost
MENÜ VE FİYATLAR
Yukarı
Ghost
DİĞER MEKANLAR
Bu mekanlara da göz atmak ister misiniz?
Marmaris Balıkçısı
Marmaris Balıkçısı
Kavaklıdere
Kalender Zebra
Kalender Zebra
Çankaya
Gözde Ademoğlu
Gözde Ademoğlu
Balgat
Gölpark Sidelya
Gölpark Sidelya
Gölbaşı
Yukarı
Ghost
YORUMLAR
Neslihan Kutlu
Herzaman ilk tercihimiz olan çukurambar mado gerçekten şık ve ferah bi mekan fakat bebek bakım odasında emzirme için bir koltuk bile yok ve içerisindeki klozet çok pisti bundan sonra oraya gitmeyeceğiz.
Okyay Altıok
Çukurambar Mado keyifli bir mekan ama çok yoğun zamanlarda servis problemli.
Mado'ya özgü fiyatlarıyla da elbette pahalı
Ama yinede vazgeçilmez
Cansu Kaya
Pazar günü brunch için gitmiştik tek kelime ile harika bir mekan:)
ESRA COŞKUN
Çukurambar madoya gitmek kısmet olmasada mado çok kaliteli, çok lezzetli bir yer.Fıstıllı Baklavasını tek geçerim...
Servet Yılmaz
brunc tavsıye edılebılır. 2defa gıttım..begendım
Mine ünal
dıger madolar arsında tek gecerım..brunch ıcın ozel bır yer
Dilek Günak
MARAŞ ÇÖREĞİNİ TAVSİYE EDERİM MÜTHİŞ GÜZEL
FATMA ARIKAN
Tatlı ve dordurmalardaki kalite tartışılmaz mekanda çok zevkli ve güzle
Yasin Can
maraş kesme dondurmanın yanında sıcak baklavayı denemediyseniz çok şey kaybedersiniz. Mutlaka deneyin derim
Neslihan Saraç
kazandibi harika..
Olgaç Sağlam
Sadece Fıstıklı sarma tatlısı ve maraş dondurması için gidilir. Yemek yada Brunch için daha güzel yerler var.
Murat Biner
brunchı müthiş kesin denenmeli
Pnar Atak
pazar brunchı için ideal mekan.
Z.Tuğçe Solmaz
Mekanın sadece iç dizaynı güzel. Onun dışında yemekler zaten olması gereken lezzette. Ancak servis gelip yemeğinizi yiyene kadar garsonların eksikliğinden oldukça geriliyor ve zaten açlıktan önünüze ne gelse beğenecek duruma geliyorsunuz! Sigara içilen katın havalandırması kışın çok büyük bir hüsrandı!
Murat Çiftci
çok lezzetli ve dekor şahane. ama servis maalesef yavaş. personel eksikliği bu tip mekanlarda çok oluyor. 10 kişi daha olması lazım en az..
Zeynep Bozkurt
önünden geçerken mavi dondurmalarıyla poğaçalarına dayanamıyorum.acelem olsada giriyorum içeri.
Esra Sezener
herkes gittiğinde dünya mutfağını tercih ediyor,aslında inanılmaz bir antep mutfaklarıda var.ayrıca dekorasyon süper
Yasemin Aydar
yoğunluktan dolayı servis biraz yavaş ama genel olarak güzel kaliteli biyer
Ali Orhan Aslantas
iç mekan tasarımı çok güzel olmuş, tavandaki avize güzel bir hava katmış ortama.
Çağıl Yeşildağ
Kahvaltısını denedinizmi?

Toplam: 20 Önceki | 1 | Sonraki

Yorum Yaz
(Yorum yazmak için üye olmanız gereklidir)
Yukarı
Ghost
Giriş - Kayıt
[+] Mekan Ekle
Ghost
Ghost
İş Eleman Portalı
Ghost
Mekan Hızlı Menü
Ghost
Tavsiye Et
Tavsiye
Et
Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Kategoriler
Kategoriler
İletişim Bilgileri
İletişim
Fotolar
Fotolar
Google Map
Google Map
Genel Bilgi
Genel Bilgi
Diğer Bilgiler
Diğer Bilgiler
İngilizce Bilgi
Info
Etkinlikler
Etkinlikler
Menü ve Fiyatlar
Menü ve
Fiyatlar

Tavsiye Yemekler
Tavsiye Yemekler
Yemekler
Yemekler
Yorumlar
Yorumlar
bottom
Ghost
Günün Mekanı
Ghost
Salus Restaurant - Bilkent
Salus Restaurant
Bilkent
bottom
Ghost
Günün Yemeği
Ghost
Jimmy Joker | Izgara Patlıcan Yatağında Brandy'li soslu tavuk
Izgara Patlıcan Yatağında Brandy'li soslu tavuk
bottom
Ghost
Ghost
İndirimdekiler
İndirim Verenler
bottom
Ghost

Anasayfa | Kullanım Koşulları | Reklam | Mekan Ekle | Forum | Yardım | İletişim
Tribeca Ankara Gece Hayatı Etlik Ankara Eğlence Mekanları Çankaya
Yıldız Performans Batıkent Pide & Köfte & Döner Beer Garden Bahçelievler Ankara Mekan
Santa Cruz Food&Drink Ankara G.O.P Ruhi Bey Meyhanesi Ankara G.O.P MYFISH - Armada Ankara Söğütözü
Çatkapı Cafe&Bistro Ankara Hamamönü Gözde Ademoğlu Ankara Balgat Ankara Vilayetler Evi Ankara Gölbaşı